STRIP SHOW – kopie.png

KOMPLETNÍ NABÍDKA STRIPTÝZOVÝCH VYSTOUPENÍ

TELEFON +420 603 439 185

MAIL: striptyz@email.cz

Dámský a pánský striptýz

NABÍDKA STRIPTÝZOVÝCH VYSTOUPENÍ

NABÍDKA STRIPTÝZOVÝCH VYSTOUPENÍ - pánský striptýz, dámský striptýz, lesbo show, autoerotiku a další program od profesionálních striptérů a striptérek. V nabídce najdete všechny druhy striptýzových vystoupení jako například Americký a kontaktní striptýz, lesbi show, autoerotika, duo strip, programově pro Vás také zajistíme i větší show, jakou je například Ladies Night párty, Noc Divokých Koček a Erotická Strip Párty. V naší nabídce programů naleznete také Live show, GO-GO a topless tanečnice, ale i hostesky a obsluhy dívek nahoře bez, které jsou v poslední době velmi žádaným programem do barů, restaurací a hospůdek, na Erotické plesy a párty, nebo na firemní oslavu. Dále Vám zajistíme Travesti show, Dje, moderátory, barmanskou show, ale i špičkové kouzelníky a další show k zajištění programu na Vaší akci. Dámský strip a pánský strip je vždy příjemným zpestřením oslavy narozenin, rozlučky se svobodou, ale hodí se i na diskotéky, do barů a do klubů, na plesy, zábavy, soukromé, nebo firemní párty, motorkářské srazy a na podobné akce.

DÁMSKÝ STRIPTÝZ - Striptérky - dámský strip zajistí skvělou zábavu a podívanou na každé akci.. Vystoupení našich striptérek můžete objednat, stejně tak, jako pánský striptýz, na soukromé párty, jako jsou oslavy narozenin, nebo rozlučky se svobodou, dále na plesy a firemní oslavy, ale i na diskotéky a do hospůdek a barů po celé ČR... Lze si objednat nejen klasický dámský kontaktní striptýz, ale i další show, jako je autoerotika, Lesbo show, obsluha dívek nahoře bez, tanečnice a hostesky.. Velice oblíbeným, celovečerním programem je i show několika striptérek, nazvaná "Noc Divokých Koček" Všechna striptýzová vystoupení v rámci možností přizpůsobíme podle přání zákazníků.

PÁNSKÝ STRIPTÝZ - Pánský strip můžete objednat na oslavu narozenin, nebo rozlučku se svobodou vaší kamarádky, nebo jako program na diskotéku a do klubů. Striptýz je především zábava a naši striptéři patří k nejlepším v Evropě! Nabízíme vám několik druhů striptýzových vystoupení, ať už jde o klasický, kontaktní striptýz, nebo takzvaný Americký strip, kdy se striptér ve finále své strip show neodhalí do naha, ale zůstává ve spodním prádle, nebo je zakrytý některou z částí svého kostýmu. Strip Show se dá vždy v rámci možností přizpůsobit vašim požadavkům. Dále doporučujeme velice oblíbenou pánskou striptýzovou show několika striptérů LADIES PÁRTY, při které se dámy určitě nebudou nudit!

Ceny za striptýzová vystoupení a další program se mohou lišit vzhledem k vzdálenostem, druhu a složení programu, počtu vystupujících a dalších faktorech, jako je například délka programu, den, na který je akce naplánována (např. Silvestr) atd..
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one